תקנון קייטנות מחזור א

להורדת הקובץ לחצו כאן

תקנון רישום לקייטנות הקיץ - גנים ובתי הספר

של החופש הגדול

שם הילד_____________

שם גן האם במהלך השנה _______________ שם גן לקייטנה _________________

שם ביה''ס _______________ כיתה ___________***יש לשים לב כי הרישום יבוצע בפועל רק לאחר עדכון פרטי כרטיס אשראי!!***

1. ההרשמה לקייטנות ולצהרונים בין התאריכים 30.05-20.06.23. (מחזור א + מחזור ב)

2. תאריכי פעילות הקייטנה והצהרונים מתאריך 02.07.23-20.07.23.

3. ימי פעילות הקייטנה א' - ה' בגני ילדים בין השעות 7:30-13:00 בבתי הספר בין השעות 8:00-17:00.

4. עלות לילד עד השעה 13:00 (קייטנת בוקר) - 300 ₪ (***כפוף לשינויים בעקבות קול קורא משרד החינוך בנושא הסבסוד של בית הספר של החופש הגדול***)

5. תוספת צהרון משעה 13:00-17:00 בעלות 700₪ (קייטנת יום ארוך) גני ילדים וביה"ס.

6. שיבוץ בגן / כיתה בביה"ס / צהרונים ייעשה עפ"י גילו של הילד, יחד עם זאת המתנ"ס רשאי לערוך שינויים במסגרות כגון: איחוד גנים או איחוד כיתות/ שכבות והכל בהתאם למס' הנרשמים ובהתאם לשיקולי המערכת והתניות משרד החינוך.

7. פתיחת קייטנה/ צהרון בכל גן/ בית ספר מותנת במס' הנרשמים במידה ולא תהיה הרשמה מספקת לקייטנה/ צהרון ההורים יקבלו הודעה עד התאריך 22.06.23.

8. הצהרת בריאות: הנני מאשר שבני/ בתי בריאים ואינם אלרגנים לדברי מזון או כל דבר אחר שעל הצוות החינוכי לדעת אחר____________________.

9. ארוחת בקר באחריות ההורה: על כל ילד להצטייד בארוחת בוקר+ בקבוק מים+ כובע.

10. ארוחת צהרים תסופק לנרשמים לצהרון בלבד (ילדי קייטנות יום ארוך).

ארוחת הצהריים הניתנת בצהרון מורכבת ממנת בשר או עוף, פחמימה, ירק מבושל וירקות ופירות טריים ותסופק ע"י קייטרינג המאושר ע"י משרד הבריאות ובעל תעודת כשרות. ישנה אפשרות לבחור במנה רגילה/צמחונית/טבעוני במידת הצורך.


ילדים הסובלים מאלרגיות:

הורים לילדים אלרגיים, מתוך הבנה למורכבות הקושי הקיים אנו עושים את כל המאמצים כדי לאפשר לכל ילד בעל אלרגיה לקבל אוכל המותאם לו במסגרת הקייטנה. אנו מבקשים ממכם להיות אתנו בתקשורת שוטפת במהלך התהליך כדי לתת את המענה הטוב ביותר לילדיכם.בעת הרישום המקוון לקייטנה עליכם לצרף אישור רפואי מרופא משפחה/אלרגולוג, המעיד על מהות האלרגיה. האישור הרפואי יבחן ע"י תזונאי של משרד החינוך ובמידת הניתן כתלות בסוג האלרגיה תאושר קבלת מנת מזון ייחודית המותאמת לילד. ישנן אלרגיות אשר לא ניתן לספק מנת מזון מתאימה עבורם. תוצאות בחינת הבקשה יעודכנו באופן אישי למייל שצוין בעת הליך ההרשמה. שימו לב! עד קבלת התוצאות (אישור/אי אישור מנהל) על הורי התלמיד להיערך להבאת ארוחת צהריים באופן עצמאי לצהרון.נהלים נוספים

אישור הוצאת הילד מהקייטנה

• במידה ואין באפשרות ההורים להוציא את ילדם מהקייטנה, יש לחתום על טופס אישור מההורה במסגרת מהקייטנה: ציון שם האדם המורשה להוציא את ילדך, קרבה וחתימתך ע"ג הטופס.

• במידה ובאופן חד פעמי מגיע לאסוף את הילד אדם שאינו צוין בטופס הרישום, על ההורים להעביר אישור בכתב לצוות הקייטנה.

• שימו לב עפ"י חוזר מנכ"ל ילד מתחת לגיל 10 אינו מורשה לאסוף את ילדכם מהקייטנה.

• ההורים מתחייבים לאסוף את הילד/ה לא יאוחר משעת סיום הקייטנה/הצהרון ומתחייבים לדייק. במקרה של איחור באיסוף הילד, יחויבו ההורים בתשלום של 30 ₪ לכל רבע שעה או בהתאם לחלקה היחסי. ידוע להורים כי איחורים חוזרים יחויבו בהוצאת הילד/ה מהקייטנה בהתאם למדיניות המתנ"ס.

• במידה וההורים מגיעים מוקדם מהרגיל לאסוף את הילד יש ליידע את צוות הבוקר/ גננת/ סייעת, ולחתום בשעת היציאה על טופס יציאה מוקדם מהקייטנה.

השהייה ו/או הוצאת ילד.ה מהקייטנה בעקבות התנהגות שאינה הולמת:

לרשת המתנ"סים הזכות להפסיק פעילותו של ילד.ה בקייטנה לאחר שיחה עם ההורים ואישור מנהלת הצהרון/ קייטנה, בשל אי התאמה/התנהגות בלתי הולמת, עפ"י הנוהל דלהלן:

1. מקרה הראשון ילווה באזהרת הילד, דוח אירוע חריג ועדכון ההורים. במידה ומדובר במקרה אלימות חריג, יוזמנו ההורים לאסוף את הילד מידית ותישקל השהייה ליום אחד.

2. מקרה השני יחייב את הורי התלמיד להגיע לאספו מהמסגרת באופן מידי ועדכון אירוע חריג, תתקיים שיחה עם מנהלת הקייטנה בנוכחות ההורים הילד יושהה ל5 ימי לימודים.

3. במקרה שלישי התלמיד יורחק ממסגרת הקייטנה.4. במקרה והאירועים יחזרו על עצמם המתנ"ס יהיה רשאי להוציא את הילד מהמסגרת וכספו יוחזר באופן יחסי.

מבלי לגרוע מן האמור לעיל, הרשת שומרת לעצמה את הזכות להפסיק פעילותו של ילד.ה עקב התנהגות בלתי ראויה של ההורים כלפי צוות הקייטנה /הצהרון. התנהגות זו כוללת אלימות מילולית, טון דיבור שאינו מכבד (ע"י ההורה ו/או הילד), אלימות פיזית והודעה על הגשת תלונה במשטרה (מבלי שהוגשה בתוך 48 שעות ממועד ההודעה).

חשוב להבהיר השעיה אינה נועדה להעניש את הילד או הוריו. ככל שההורים יותר משתפים פעולה כך המוטיבציה למצוא פתרון גבוהה יותר, ההורים הם החלק החשוב והמרכזי במשוואה. מטרות ההשהייה הינן:1. לאפשר "הפסקה" לילד , לסביבתו ולצוות.

2. ללמוד ולבחון מה ניתן לעשות על מנת להשיב את הילד באופן מיטבי.

3. להעביר מסר לילד ולהוריו כי לא ניתן להתפשר על יחס כלפי הצוות ו/או כלפי הילדים האחרים ו/או בטיחותו של הילד.ה.

הצוות החינוכי:

הצוות הינו בעל ניסיון במסגרות החינוך ובעל גישה חינוכית.

הצהרון נמצא בפיקוח ובקרה מתמיד ע"י רשת המתנ"סים, עיריית קריית ים ומשרד החינוך.נהלי רישום וביטול לקייטנה

נהלי הרשמה

הרשמה לקייטנה תתקיים במסגרת לוחות הזמנים המיועדים לכך – החל 30.05.2023 ועד 20.06.23. לאחר מכן ההרשמה תתבצע על בסיס מקום פנוי בלבד. במידה ולא נותר מקום פנוי ייכנס הילד לרשימת המתנה ומזכירות הרשת תיצור קשר במידה והתפנה מקום עבור הילד.ביטול השתתפות בצהרון:

ביטול השתתפות בקייטנה/צהרון – מותנה בפנייה בכתב/מייל/טופס ביטול אונליין/ שימולא ע"י ההורים במזכירות המתנ"ס. יש לוודא קבלת המסמך במספר: 04-8750678 שלוחה 0. המייל k-yam@matnasim.org.il.

• מדיניות ביטולים: ידוע לי כי אין החזר כספי בגין מחלה/ קורונה/ היעדרות מכל סיבה אחרת.

ביטול עד תאריך 26.06.23 כולל- יינתן החזר של 90%.

ביטול מתאריך 27.06.23 לא יינתן החזר כספי.

• לא יתקבלו ביטולים באמצעות הצוות החינוכיים, אלא רק בהודעות בכתב לרשת המתנ"סים באמצעות המייל.

• לאחר ביטול לא יתקבלו החזרי כספים רטרואקטיבית.
אישורי הוריםהנני מאשר לצלם את בני/בתי בפעילות הקייטנה לצורך פרסום הקייטנות ופעילויות המתנ"ס.

אנו מאשרים לשלוח אלינו הודעות טקסט ודואר הקשורות לפעילות המתנ"ס בדוא"ל, דואר ישראל ובטלפון שהשארנו.

אנו מאשרים לפרסם תמונות של בני משפחתנו באמצעי המדיה של המתנ"ס ומשרד החינוך, ע"פ החלטתנו ובחירתם של נציגי המתנ"ס.הנני מאשר כי קראתי את הכתוב מעלה, אישור זה מהווה הסכמה לעמוד בכלל ההוראות והכללים הנ"ל, ומחייב על מנת לרשום את ילדך למסגרת הצהרון.שם ושם משפחה ___________ תאריך___________ חתימה___________אני מאשר/ת שקראתי את התקנון ומסכימ/ה לכל תנאיו.שם ההורה ________________ חתימת ההורה_________________• הרשמת ילד.ה להורים גרושים מצריך חתימה של שני ההורים, באחריות ההורה לעדכן את המזכירות בעת הרישום.

powered by ATARIX